Domácí zpravodajství

Vatikánský "ministr" promluví v Praze o komunikační strategii Svatého stolce

APHA / 19. 4. 2013 17:57

Italský kulturní institut pořádá 22. dubna 2013 přednášku Mons. Claudia Maria Celliho, předsedy Papežské rady pro sdělovací prostředky na téma "Komunikační strategie Svatého stolce"

Domácí zpravodajství

Papež nevylučuje návštěvu ČR, Zeman chystá další zvací dopis

ČTK / 19. 4. 2013 16:48

Papež nevylučuje návštěvu ČR, Zeman chystá další zvací dopis Papež František nevylučuje letošní návštěvu národní pouti na Velehradě, Česká republika a církev proto stupňují diplomatickou aktivitu, aby hlava světové katolické církve 5. července opravdu přijela.

Domácí zpravodajství

Prosíme podpořte provoz redakce Magazínu Christnet.cz

Vlastní zpráva / 17. 4. 2013 14:24

Prosíme podpořte provoz redakce Magazínu Christnet.cz Prosíme podpořte provoz redakce Magazínu Christnet.cz prostřednictvím transparentního účtu bez bankovních poplatků.  Děkujeme všem, kdo nás podpořili a podporují. Jako další možnost podpory Vám nabízíme možnost si u nás objednat reklamu své farnosti nebo jiného projektu

Domácí zpravodajství

Novinky.cz: Mohlo by být, komentoval papež pozvání na Velehrad

Novinky.cz / 16. 4. 2013 10:45

Novinky.cz: Mohlo by být, komentoval papež pozvání na Velehrad Mohlo by být. Tato věta v minulých dnech hned opakovaně zazněla z úst papeže Františka na otázku, zda přijme pozvání na červencovou národní pouť na Velehradě. Právu to v pondělí prozradil kardinál Dominik Duka při příjezdu na třídenní velehradskou pouť kněží.

Domácí zpravodajství

Na Velehradě začala národní pouť kněží, dorazí jich několik set

Velehrad / 15. 4. 2013 19:35

Na Velehradě začala národní pouť kněží, dorazí jich několik set Do Velehradu na Uherskohradišťsku dnes dorazilo několik stovek duchovních. Začala zde národní pouť kněží. Setkání je součástí letošních oslav 1150 let od příchodu Cyrila a Metoděje na Moravu a probíhajícího Roku víry. Dnes je na Velehradě asi 350 kněží, v úterý přijedou na hlavní den pouti další, celkem jich bude 600, řekl ČTK páter Petr Bulvas z olomouckého arcibiskupství.

Článek měsíce

Mezi chválou a vymezením: nad homilií Jana Graubnera

Jana Šídlová / 7. 4. 2026