Diecézní středisko MARIANUM v Janských Lázních nabízí květnové a červnové pobyty za zvýhodněných podmínek. Při objednávce do 30. dubna u pobytu s polopenzí nad 5 nocí získáte všechny večeře zdarma. Tuto nabídku můžete objednat i pro své známé formou dárkového poukazu. Na přání zajistíme též možnosti lázeňských procedur.

Diecézní středisko MARIANUM v Janských Lázních nabízí cenově velmi příhodné celoroční ubytování i domácí stravu formou polopenze nebo plné penze. Dům je položen v krásné přírodě Krkonošského národního parku 200 m od centra Janských Lázní a v blízkosti nové kabinové lanové dráhy vedoucí na Černou horu (1299 m .n.m) V roce 2005 prošel dům celkovou rekonstrukcí a nyní nabízí zcela nové interiéry. Ubytování poskytujeme ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V nabídce je i šestilůžkový apartmán se dvěma pokoji a kuchyňkou. Zrenovovaný objekt nabízí také pokoje bezbariérové.

K dispozici je dobře vybavená kuchyňka, společenská místnost s počítačem a připojením na internet, televizí, satelitem, DVD. Pro malé děti nabízíme 2 postýlky, sedačky ke stolu a minihernu s hračkami. Součástí domu je historická původní kaple. Celková kapacita domu je 40 lůžek. Přímo v areálu střediska je možné parkovat a k dispozici je velká zahrada s dětskými prolézačkami, pískovištěm, hřištěm a ohništěm. Podrobnější informace, včetně volných termínů k ubytování, rozložení pokojů, fotografií, jízdních řádů či map, najdete na naší internetové stránce: www.marianum.cz

Svojí dispozicí a charakterem je středisko koncipováno pro pobyty rodin s dětmi, a to především díky většímu počtu vícelůžkových pokojů a celkovému zařízení společenského zázemí i venkovního areálu. Středisko zajišťuje servis pro mnohá střediska pastorace v naší i ostatních diecézích a věnuje se pořádání exercicií pro různé cílové skupiny. V neposlední řadě se stará o vytváření vlastních pastoračních a obecně prospěšných aktivit. Kromě této činnosti zajišťuje servis pro běžné rekreační pobyty, školní akce, vzdělávací semináře a nabízí ubytování také pro lázeňské hosty a jejich příbuzné.