Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Prosíme, jeďte do práce autobusem jako František. Ušetřený peníz pošlete redakci Christnetu

Výběr Christnetu / kir / Vlastní zpráva / 24. května 2018 9:53
Prosíme, jeďte do práce autobusem jako František. Ušetřený peníz pošlete redakci Christnetu

František jede do práce...jako obvykle.
Autor: jezuici.pl

JĚŠTĚD / HRADEC KRÁLOVÉ / PARDUBICE / BRNO / MILÁN / NEW YORK - Prosíme jeďte alespoň jednou do práce autobusem jako papež František. Ušetřené peníze můžete věnovat na dobročinné účely. Jedním z nich může být podpora provozu redakce Magazinu Christnet.eu prostřednictvím transparentního účtu bez bankovních poplatků č. 2900316130/2010.  Také nás můžete podpořit prostřednictvím aplikace Darujme.cz. Děkujeme všem, kdo nás podpořili a podporují. Jako další možnost podpory Vám nabízíme možnost si u nás objednat reklamu své farnosti nebo jiného projektu.

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a věříme, že nám ji zachováte i nadále. Christnet žije především z Vašich darů, příjmy z reklamy tvoří jen malou část našich přijmů. Práce s články, příprava zpravodajství, stejně tak aktualizace webu zabere redaktorům mnoho hodin. Protože i dělníkům na vinici Páně náleží odměna, chceme je alespoň symbolicky odměnit.

Platby editorům a autorům článků vycházejí měsíčně zhruba na deset tisíc korun. Přes dva tisíce platíme každý měsíc i za zpravodajský servis ČTK a v dubnu jsme museli uhradit platbu za celoroční vedení účetnictví. Aktuálně je na účtu necelých šest tisíc korun, které nepokryjí náklady na měsíční provoz. 

Projekt Christnet běží již 18 let bez přímé závislosti na žádné existující církvi, nadaci nebo státní instituci. Sledovat nás můžete i na facebookovém profilu, který má již přes dva tisíce příznivců. Děkujeme za sdílení článků a zpráv na facebooku a dalších sociálních sítích.

PS: podle posledních zpráv jezdí papež František i vlakem, je možné, že bude v sobotu spatřen v příměstském pražském vlaku při své cestě na bohoslužbu ze krajinu. Chce se vyhnout zácpě na D1..

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Studium IES

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Jsou vám sympatické cíle německé Synodální cesty?
Ano
48%
 
Spíše ano
2%
 
Ne, je příliš radikální
15%
 
Synodální proces vůbec nepodporuji
35%
 
(Počet hlasů celkem: 281)