Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet
Christnet

Portál Vira.cz spouští svoji mobilní verzi

Domácí zpravodajství / MiH / Apha.cz / 18. října 2013 17:40
Portál Vira.cz spouští svoji mobilní verzi

Ilustrační foto
Autor: Wikipedia.org / Creative Commons

Praha - Jelikož internet využívá stále více lidí prostřednictvím nejrůznějších mobilních zařízení, vychází portál Vira.cz všem těmto uživatelům vstříc a dneškem spouští mobilní verzi webu m.Vira.cz.

Mobilní verze webu m.Vira.cz nabízí články, denní biblický citát, texty na neděli  a kompletní jmenný i věcný rejstřík. Podle slov tvůrců je "odlehčenou" variantou webových stránek, která neobsahuje prakticky žádnou složitou grafiku náročnou na stahování velkého objemu dat. Hlavní výhodou "odlehčených" mobilních verzí webů je nízký přenos dat a tedy i rychlé načítání stránek. Mobilní verze klade důraz hlavně na text.

Web www.vira.cz je nejvíce navštěvovaným webem o křesťanství v češtině a mezi jeho návštěvníky patří také česky mluvící krajané z celého světa. Najdeme zde zajímavé články a podněty k aktuálnímu dění ve společnosti, informace o křesťanské víře, texty k hlubšímu porozumění Bible, ke vzájemnému vztahu vědy a víry, podněty k budování rodiny a k výchově dětí, křesťanský pohled na sexualitu, biblické texty nedělní liturgie včetně zamyšlení, články k jednotlivým obdobím v roce, zajímavé odkazy a mnoho dalšího.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Timotej.cz
Studium IES

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Obáváte se negativního vlivu umělé inteligence?
Ano
52%
 
Spíše ano
26%
 
Ne
19%
 
Nevím
2%
 
(Počet hlasů celkem: 42)