Píšeme nezávisle a otevřeně, jen díky vám.Podpořit Christnet

Československý hudební festival Godzone tour začíná již v pondělí

Domácí zpravodajství / kir / Vlastní zpráva / 19. října 2022 11:33
Československý hudební festival Godzone tour začíná již v pondělí

Ilustrační foto
Autor: Unsplash.com / Aranxa Esteve

Praha, Ostravě, Bratislava - Již 24. října začíná 14. ročník evangelizačních koncertů Godzone tour, kterého se účastní tisíce účastníků. Letos se uskuteční v Praze, Ostravě, Žilině, Prešově, Banské Bystrici a v Bratislavě. Organizátoři již nyní zvou k modlitbám a půstu za tuto akci. Festival s mottem  "Nevzdávej to"  potrvá do 29. října.

 Vstup na akci je i letos bezplatný. Na tour se lze dostat i společným autobusem I letos se pořádají tzv. bronzové. tour busy, kterými se účastníci mohou dopravit na koncert i z odlehlejších míst. Je dostupných již několik spojů, na které se jednotlivci mohou přihlásit na stránce tour.godzone.sk. Tyto autobusy organizují společenství či farnosti samostatně.

Hlavní kapelou festivalu bude skupina ESPÉ s hosty, ale kromě ní bude na koncertě hrát například kapela Alive z Čech. Mezi dalšími hosty je irský skladatel žijící na Slovensku James Evans či Kateřina Jurová z východoslovenského společenství MaranaTha. Z tanečníků stojí za to zmínit Ivanu Antolovou, která tančí i v Národním divadle a na Nové scéně. V týmu je také Pavel Danko, který se věnuje scénickému tanci. Kromě vizuálního a hudebního programu bude součástí koncertu i duchovní slovo od kněze Marcela Hakoše, který je pastýřem oázy v italském Recanati a ředitelem mezinárodní školy evangelizace v Koinonii Jana Křtitele. I letos také bude pro účastníky v každém městě dostupná zpovědní služba. 

První turné se uskutečnilo již v roce 2009. O rok později vznikl projekt Godzone, který pokračoval v realizaci evangelizačních koncertů. Cílem Godzone tour je přinášet evangelium novým, a to kreativním a moderním způsobem, čímž chce přilákat a zaujmout hlavně  mladé lidi. 

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:


 

Přispět nám můžete i v kryptoměnách:

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Diskuze k zprávě

Christnet.eu chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky v rozporu s pravidly diskusí: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na redakci, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo e-mailová adresu pro potvrzení komentáře, VÝKŘIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.

Studium IES
Timotej.cz

Bankovní spojení

Podpořte nás přes transparentní účet bez poplatků: 2900316130/2010

QR platba – Podpořte magazín Christnet.eu

Rubriky

Anketa

Přejete si mít euromince s vyobrazením svatého Václava nebo Jana Husa?
Ano
55%
 
Ano, ale k výběru jedné z osobností mám výhrady
15%
 
Ne
10%
 
Určitě ne, jsem proti zavedení eura
20%
 
(Počet hlasů celkem: 110)