ChristNet.eu žije z velké části z Vašich darů, a proto, chcete-li, abychom Vám i nadále poskytovali kvalitní služby a naši nabídku i nadále rozšiřovali, prosíme podpořte naši práci. Snažíme se pro Vás připravovat kvalitní aktuální zpravodajství a publicistiku. 

 Jestliže nám věnujete měsíčně 60 korun (180,- Kč čtvrtletně, 720 korun ročně), pomůžete nám udržet a dokonce i rozšířit současnou úroveň našich služeb. Bez Vaší podpory se ChristNet.eu neobejde i přesto, že se snaží získavat další příjmy z reklamy (tyto přijmy tvoří jen zhruba třetinu nákladů na provoz webu).

Pro nás však tyto peníze znamenají velmi mnoho. Počítače, na kterých ChristNet.eu připravujeme, agenturní zpravodajství, zpracování fotografií,  připojení k internetu - to všechno jsou tisícové položky. Jestliže se najde 200 lidí, kteří nám budou moci měsíčně přispívat 60 korun, budeme moci fungovat a zlepšovat naše služby i nadále. Záleží jen na Vás. Pro snížení bankovních poplatků můžete zadat svůj trvalý příkaz třeba i čtvrtletně nebo na delší časové období.

 Peníze jsou především používány na pokrytí odměn za práci editorů a redaktorů Magazínu a na platbu za zpravodajství ČTK. Naši redaktoři informují o všem, co se děje ve světě církví a společnosti. Snažíme se psát otevřeně a dávat prostor všem stranám. K jakemukoliv článku nám můžete napsat svůj názor či poslat svoji reakci, kterou rádi uveřejníme.  

Návod, jak nám můžete finančně přispět, naleznete zde. Děkujeme Vám. Informace o tom, co je ChristNet a kdo projekt v současnosti tvoří, naleznete zde.